O mně

Anton Bartoshek

Realitní makléř k vašim službám

Jmenuji se Anton Bartoshek a v oboru realit pracuji od počátku roku 2017. Realitní vzdělání a bohatou praxi jsem získal ve světové franšíze RE/MAX. Momentálně pracuji na Teplicku pod záštitou Molík reality s.r.o.

Zakládám si na profesionální prezentaci nabízených nemovitostí. Jsem přesvědčen, že první dojem dokáže velmi ovlivnit zájem potenciálních kupců. I proto se specializuji na home staging, tvorbu 3D půdorysů a profesionální fotografie.

Každý obchod by měl být založen na vzájemné důvěře. Právě empatie a respektování každého klienta s jeho individuálními potřebami vede dle mého názoru k jeho dlouhodobé spokojenosti.

Obor realit je vhodný zejména pro ty, kteří jako já opravdu žijí naplno. Kromě toho se rád zajímám o filozofii, cestování a rád sportuji.

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

About
Pracuji pro

Molík reality s.r.o.

Realitní kancelář Molík reality Most založil v roce 2012 její jednatel Radek Molík s cílem zajistit svým klientům špičkový servis při prodeji a pronájmu nemovitostí. V současné době patří k největším regionálním realitním firmám v Ústeckém kraji a poskytuje komplexní sortiment služeb, mezi které patří:

  • Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí 
  • Pomoc při řešení exekucí
  • Výkup nemovitostí za hotové včetně zadlužených
About

Chystáte se prodat svou nemovitost?